Opinie o Nas
  Kontakt 24h/7dni
  24h 7 dni w tygodniu
  GSM (+48) 881 465 465
  GSM (+48) 538 349 039


  Porady - Konsultacje
  Zamówienia


   Anty OX Przeciwutleniacz Antyoksydant Kmax

   139,50 zł

   Wysyłka:24 godziny
   Waga:0.00 kg
   Sprawdź koszty wysyłki

   Koszty dostawy tego produktu

   Ilość:szt.

   Zyskujesz 27 punktów Punkty programu lojalnościowego
   Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, zbierasz punkty, które możesz później wymienić na kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie.
   Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.

   Suplement KMAX ANTY OX
   Działanie Antyoksydacyjne

   Zestaw na 4-6 miesięcy suplementacji


   Kmax Suplement ANTY-OX naturalne antyoksydanty, zawiera głównie naturalne składniki o działaniu antyoksydacyjnym

   Zestaw Kmax ANTY DHT zawiera:

   • 2 opakowania x 150 kaspułek
   • 2 x 2-3 miesiące suplementacji
   • cały zestaw 300 kapsułek po 500mg
   • waga netto 150g


   Aktywne składniki:
   • MSM - 300mg
   • N-Acetyl Cysteine - 150mg
   • Natural complex of Phyto-tocotrienols 20% - 100mg
   • Bioflavonoids z owoców cytrusowych / Titrated to > 50% hesperidin - 100mg / >50mg
   • Beta-Sitosterol 45mg
   • Witamina C - 60mg (75% dziennego zapotrzebowania)
   • Likopen 0,6mg

   MSM (metylo sulfonilmetano)
   MSM jest silnym antyoksydantem, zdolny do wiązania i inaktywacji wolnych rodników. Jako główny dostawca siarki, MSM jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemu antyoksydacyjnego organizmu. Do neutralizacji wolnych rodników ciało wykorzystuje różne enzymy przeciwutleniające, które zawierają aminokwasy, siarki, które wywodzą strukturę i biologiczną aktywność z wiązań siarkowych (SS). Siarka jest również niezbędna do tworzenia tego, co jest uważane za najbardziej silny przeciwutleniacz odżywczy, glutation. Jak wspomniano wcześniej, MSM wzmaga działanie znanych przeciwutleniaczy, takich jak witamina C i E, koenzym Q10, selen itp. Nawet samo MSM wydaje się działać jako przeciwutleniacz. Błony śluzowe zawierają enzym o nazwie węgiel-siarki na bazie CS liazy. Badania wykazały, że kiedy łączy się z błonami śluzowymi, rozszczepianie MSM dostarcza brakującej CH3SO2 elektronów grupy, które mogą zneutralizować wolne rodniki.
   MSM bierze udział w wielu procesach, przeciwutleniacz uczestniczy w budowie keratyny skóry, paznokci i włosów, dzięki czemu jest silniejsza i bardziej odporna na katalizę.

   N-acetylocysteina
   W leczeniu łysienia jest silnym antyoksydantem, który zwiększa stężenie nitrotlenków we krwi.
   NAC jest uważany za najlepsze źródło glutationu. Niektóre osoby z zaburzeniami metabolicznymi, muszą spożywać glutationu w stanie preformowanym.
   Skuteczność NAC, do zwiększania szybkośći wewnątrzkomórkowego glutationu jest naukowo udowodniona.
   Ponadto NAC również powoduje zwiększenie poziomu nitrotlenków w organizmie po podaniu doustnym.
   Ostatecznie, N-acetylo-cysteina jest silnym przeciwutleniaczem. Wskazana dla osób chcących zmniejszyć stres oksydacyjny związany z procesem starzenia się - łysieniem.

   Fitotocotrienoli
   Są formą witaminy E pochodzącą z oleju palmowego o silnej aktywności przeciwutleniającej.

   Bioflawonoidy z owoców cytrusowych
   Bioflawonoidy, znane również jako witamina P. To rozpuszczalne w wodzie substancje, które pojawiają się często w owocach i warzywach. Bioflawonoidy dają kolor kwiatom, liściom i łodygom. W przyrodzie istnieje co najmniej 500 odmian.
   Najbardziej znane są bioflawonoidy kwercetyna, rutyny, hesperydyny, naringina The baicalin The pycnogenolu; zwiększają wytrzymałość naczyń włosowatych oraz regulują ich przepuszczalność, są niezbędne dla ochrony przed utlenianiem witaminy C, chronią przed krwawieniem i przerwami kapilarnymi, posiadają aktywności antywirusowe i anty-rakotwórcze; bardziej wyraźne wskazywały działanie przeciw wirusowi polio, wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B, oraz wpływem „HIV.

   Witamina C
   Szeroko rozpowszechnione w świecie roślin, to najpopularniejsza witamina.   
   W rzeczywistości, witamina C jest w stanie zneutralizować duży udział wolnych rodników, które są tworzone w komórkach organizmu, działając jako układ redoks: utlenia się i zmniejsza się w sposób odwracalny przez kwas askorbinowy do kwasu dehydroaskorbinowego. Witamina ta ma również wpływ na metabolizm fenyloalaniny i tyrozyny lipidów i cholesterolu.

   likopen
   Niektórzy autorzy donoszą, że obfite spożywanie pomidorów i jego pochodnych oraz „odwrotnie skorelowane z ryzykiem zachorowania na nowotwory układu pokarmowego i prostaty. Również inne badania prowadzono o korzystnym wpływie likopenu w zakresie chorób zakaźnych, zarówno zaburzeń dermatologicznych.
   Wykazano, że w porównaniu z innymi karotenoidami likopen posiada bardzo "dużej pojemności" przeciwutleniacz wolnych rodników. Funkcja ta sprawia, że ​​jest bardzo interesującą substancją w odniesieniu do jego różnych zastosowań terapeutycznych.
   Od dawna świadomość znaczenia przeciwutleniaczy w działaniu przeciw starzeniu się komórek i proliferacji komórek na skutek wielu chorób zwyrodnieniowych, takich jak rak i niektórych chorób układu sercowo-naczyniowego; w szczególności, badania przeprowadzone na likopenie, potwierdzają te dane i wprowadzają inne ważne informacje odnoszące się do zapobiegania i interwencji w różnych dziedzinach medycyny.

   Sposób Użycia.

   Stosuj 2-4 kapsułek na dzień w trakcie lub po spożywaniu posiłków - popijaj dużą ilością wody.   Przeciwskazania
   Nie używać podczas ciąży, nie stosować u dzieci. Trzymaj z dala od dzieci poniżej 3 lat. Środek dietetyczny nie stanowi substytutu dla zróżnicowanej i zbalansowanej diety i zdrowego stylu życia. Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu z dala od nagrzanych miejsc. Nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.

   Produkt znajduje się na liście: Ministry of Health's Dietary Supplement Register, code 18524

    

   Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

   Napisz recenzję
   Just for Men - Efekt

   Działanie Focus - FILM

   Działanie Kmax - FILM

   Działanie Mikrowłókien
   Odcienie Mikrowłókien
   Bezpieczne Zakupy
   Wysyłka

   Dystrybutor   Powiadomienia

   Anty OX Przeciwutleniacz Antyoksydant Kmax

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.