Opinie o Nas
Zadzwoń do nas: kom: (+48) 881 465 465 |mobile: (+48) 538 349 039 | *Kontakt 24h/7dni w tygodniu
Menu
Strona główna

Just For Men. Włosy + Broda - Sposób Użycia

     

Dzięki uprzejmości naszego klienta, prezentujemy Państwu nagrany przez niego Film; jak używać Just For Men do Włosów oraz Brody. Dzięki temu amatorskiemu nagraniu można zobaczyć efekt końcowy koloryzacji oraz przekonać się że sama aplikacja jest wyjątkowo łatwa i bezproblemowa. Warto również zwrócić uwagę na sam efekt końcowy, który jest bardzo naturalny i kompletnie niezauważalny dla otoczenia (oprócz braku siwych włosów), jest to bardzo istotne w przypadku koloryzacji u mężczyzn. Koloryzacja farbami przeznaczonymi dla kobiet przynosi zupełnie inny (nieoczekiwany) efekt - odradzamy koloryzacje produktami przeznaczonymi dla Pań, ponieważ uzyskujemy wtedy pełną koloryzację włosa, która u mężczyzn wygląda bardzo nienaturalnie. Posiadamy w swojej ofercie bardzo dużo produktów dedykowanych, dlatego jeżeli masz problem z dokonaniem wyboru zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego 881 465 465 bardzo chętnie doradzimy i podpowiemy. 
Ps: Z ciekawostek dotyczących nagrania możemy zdradzić że było to pierwsze użycie Just for Men przez naszego klienta .... :) ( jakość może nie jest najlepsza ale zamysł był że nagranie będzie tylko na własny użytek)


Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Akceptuję