Opinie o Nas
Zadzwoń do nas: kom: (+48) 881 465 465 |mobile: (+48) 538 349 039 | *Kontakt 24h/7dni w tygodniu
Menu
Strona głównaO nas

O nas

     Sklep MeskieWlosy.pl powstał aby wyjść naprzeciw wysokim oczekiwaniom nowoczesnego mężczyzny, który z racji wykonywanych zawodów/profesji nie ma i nie chce tracić czasu oraz eksperymentować z wątpliwej jakości wieloma różnymi produktami.
Wychodzimy z założenia iż nasi klienci oczekują od nas produktów najlepszych, najbardziej skutecznych, ekonomicznych.
      W wyniku dokładnej selekcji oraz własnych doświadczeń przekazujemy Wam świadomie oraz z pełną odpowiedzialnością produkty oferowane przez nasz sklep.
Panowie ! Gwarantujemy wam zadowolenie oraz skuteczność oferowanych przez nas produktów - z nami będziecie wyglądać zawsze młodo i atrakcyjnie dla Pań :)
Oferta naszego sklepu to efekt wieloletnich doświadczeń oraz badań prowadzonych przez najlepszych specjalistów. To produkty wypróbowane przez miliony użytkowników na całym świecie, cieszące się ogromną renomą.
       Nie idziemy drogą na skróty ! -nie oferujemy produktów wątpliwej jakości, chcemy aby każdy z naszych klientów był zadowolony i chętnie do nas wracał.
Szanując anonimowość naszych klientów, również nasze przesyłki pakowane są w sposób nie świadczący o ich zawartości.
Zależy nam na tym abyśmy mogli oddawać w Państwa ręce najnowsze światowe rozwiązania, które pozwolą zapomnieć o upływającym czasie i pozwolą czerpać z życia pełnymi garściami.
Nim cokolwiek proponujemy naszym klientom sami najpierw to sprawdzamy ! 

Oferujemy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie - nasze płatności obsługują Przelewy24 

W związku z tym iż jesteśmy pasjonatami tego co robimy i mamy przyjemność robić rzeczy, które kochamy oddajemy się do dyspozycji i służymy naszą pomocą.

U nas zawsze znajdziesz miłą, fachową, uprzejmą i szybką obsługę.

Just for Men - Efekt

Działanie Focus - FILM

Działanie Kmax - FILM

Działanie Mikrowłókien
Bezpieczne Zakupy




Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Akceptuję