Opinie o Nas
Zadzwoń do nas: kom: (+48) 881 465 465 |mobile: (+48) 538 349 039 | *Kontakt 24h/7dni w tygodniu
Menu
Strona głównaKobietyVitaminity Anty DHT Bloker DHT-Blocker Suplement 120tabl.

Vitaminity Anty DHT Bloker DHT-Blocker Suplement 120tabl.

185,00 zł

Od 2 sztuk do 4
179,45 zł / szt

EAN: 8058150429280
Wysyłka:24 godziny
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt

Zyskujesz 37 punktów Punkty programu lojalnościowego
Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, zbierasz punkty, które możesz później wymienić na kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie.
Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.

VITAMINITY to włoska marka specjalizująca się w produkcji najlepszych i najskuteczniejszych suplementów diety, witamin, minerałów i aminokwasów.

 • Od ponad 15 lat firma Vitaminity angażuje się w szerzenie kultury zdrowego odżywiania oraz świadomej i najwyższej jakości suplementacji.
 • Zespół Vitaminity składa się ze specjalistów w dziedzinie biologii, żywienia, nutraceutyków i chemii organicznej.
 • Vitaminity i jego zespół pozostają cały czas zaangażowani w badania i rozwój, dobierając składniki wyłącznie o udowodnionej skuteczności.
 • Vitaminity Italy - wybiera wyłącznie najlepsze dostępne na rynku surowce od wykwalifikowanych i certyfikowanych dostawców. Wszystko po to, aby zaoferować tysiącom klientów na całym świecie wysokiej jakości suplementy diety.
 • Produkcja Made in Italy, Naturalne i Certyfikowane składniki

Vitaminity DHT-Bloker Kompleks zawiera najlepsze ekstrakty roślinne i naturalne składniki aktywne, które pomagają w zwalczaniu łysienia androgenowego ( najczęstsza przyczyna łysienia) i wypadania włosów.

Suplement diety Vitaminity DHT-Blocker Complex zawiera najlepsze ekstrakty roślinne oraz składniki aktywne, które w naturalny sposób skutecznie hamują enzym 5-alfa-reduktazę, regulujący przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT).

DHT jest głównym hormonem biorącym udział w wypadaniu włosów typu męskiego, prowadzącym do miniaturyzacji mieszków włosowych, a tym samym do skrócenia fazy wzrostu włosa (anagen). Ponadto DHT bierze udział w rozwoju łagodnego przerostu gruczołu krokowego.

Oprócz znanego na całym świecie ekstraktu z Serenoa repens suplement diety anty-DHT od Vitaminity,  zawiera również ekstrakt z Pygeum africanum (śliwa afrykańska), ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczajnej, ekstrakt z zielonej herbaty oraz ekstrakty z pestek winogron OPC o działaniu synergicznym. W skład preparatu wchodzą również niezwykle skuteczne składniki, takie jak izoflawony sojowe, likopen, astaksantyna i beta-sitosterol, które łączą działanie anty-DHT z działaniem antyoksydacyjnym i przeciwrodnikowym.

Ponadto L-cysteina, aminokwas zawierający siarkę (w który łodyga włosa jest niezwykle bogata), wspomaga keratynizację i poprawia wygląd włosów.

Dlatego suplement od Vitaminity Italy, zawiera naprawdę wszechstronną mieszankę najlepszych naturalnych składników aktywnych anty-DHT w najwyższych dawkach.

Vitaminity Suplement anty-DHT przeciw wypadaniu włosów

W szczególności suplement dht-bloker ma ważne i całkowicie naturalne działanie hamujące w stosunku do enzymu 5-alfa-reduktazy, który katalizuje konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT). Ten ostatni jest głównym hormonem biorącym udział w androgenowym wypadaniu włosów, powodującym proces miniaturyzacji mieszków włosowych i w konsekwencji skrócenie fazy wzrostu włosa (fazy anagenowej).

Dlatego poprzez hamowanie enzymu 5-alfa-reduktazy, konwersja testosteronu do dihydrotestosteronu zostaje spowolniona, a tym samym powstaje proces zwalczania łysienia typu androgenowego.

To, co czyni Vitaminity DHT-Bloker Kompleks skutecznym naturalnym środkiem w zwalczaniu łysienia androgenowego i łagodnego przerostu gruczołu krokowego, to jego formuła składająca się z najlepszych naturalnych składników aktywnych anty-DHT w dużych dawkach.

Do głównych składników należą skoncentrowane ekstrakty:

 • Ekstrakt Serenoa Repens.
 • Ekstrakt Pygeum africanum.
 • Ekstrakt korzenia pokrzywy.
 • Ekstrakt zielonej herbaty.
 • Ekstrakt pestek winogron (OPC).
 • Dodatkowo skład suplementu uzupełniają takie składniki jak izoflawony sojowe, likopen, astaksantyna oraz L-cysteina.

Serenoa Repens (Palma Sabałowa) to naturalna alternatywa dla finasterydu
Palma Sabałowa, Serenoa Repens to roślina znana ze swoich właściwości terapeutycznych w zwalczaniu łysienia androgenowego i łagodnego przerostu prostaty. Serenoa repens może stanowić ważną alternatywę dla finasterydu w zwalczaniu androgenowego wypadania włosów.

DHT: co to jest i jaki ma związek z łysieniem
Dihydrotestosteron (DHT) jest aktywnym metabolitem testosteronu, który jest przekształcany w DHT przez enzymy 5-alfa reduktazy typu I, II i III. Wiadomo, że DHT jest androgenem o najwyższym powinowactwie wiązania z receptorem androgenowym AR. Powstaje głównie w prostacie, jądrach, mieszkach włosowych, a także w nadnerczach.

Zredukowany DHT stymuluje wzrost włosów
W badaniu przeprowadzonym przez chińskich naukowców przeanalizowano wpływ różnych dawek dihydrotestosteronu (DHT), hormonu odpowiedzialnego za łysienie, z testami na ludzkich włosach wyhodowanych in vitro i na myszach laboratoryjnych, uzyskując nieoczekiwane wyniki w odniesieniu do wzrostu włosów.

AKTYWNE SKŁADNIKI DHT-Blocker:

Ekstrakt Serenoa Rapens - Palma Sabałowa

Serenoa Repens suchy ekstrakt miareczkowany na 45% w kwasach tłuszczowych w odpowiedniej dawce (640mg/dzień).

Serenoa repens (znana również jako Saw Palmetto, Palma Sabałowa) to mała, szerokolistna palma z ciemnoczerwonymi jagodami. Pierwotnie występowała w południowych Stanach Zjednoczonych (właściwie na Florydzie), w południowej Europie i w Afryce Północnej.

Głównym składnikiem aktywnym tej rośliny jest beta-sitosterol, ale zawarte są w niej również inne sterole, wolne kwasy tłuszczowe, karotenoidy, olejki eteryczne i polisacharydy.

W przeszłości tubylcy używali jagód do leczenia różnych dysfunkcji urologicznych, stanów zapalnych prostaty, zaburzeń erekcji i zaniku jąder. Natomiast już pod koniec ubiegłego stulecia ekstrakt Serenoa Repens znalazł się na oficjalnej liście związków roślinnych stosowanych za granicą. Jednak jego skuteczność w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego została potwierdzona dopiero niedawno dzięki przeglądowi kontrolowanych badań klinicznych z udziałem około 3000 pacjentów. Obecnie lipofilowy ekstrakt (90-95% kwasów tłuszczowych i steroli) z jagód Serenoa repens jest od dawna stosowany jako środek wspomagający w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego I i II stopnia oraz towarzyszących im objawów.

Ostatecznie o skuteczności Serenoa Repens decyduje synergia różnych mechanizmów działania:

 • Hamowanie 5-alfa-reduktazy, enzymu biorącego udział w przemianach testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT); lokalny selektywny antagonizm połączenia między dihydrotestosteronem a receptorem androgenowym.
 • Dlatego może stanowić istotną alternatywę dla leków syntetycznych w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego (BPH) oraz w zapobieganiu androgenowego wypadania włosów (AGA).

Ekstrakt Pygeum Africanum - Śliwa afrykańskaSuchy ekstrakt Pygeum Africanum standaryzowany na zawartość 10% fitosteroli

Pygeum Africanum, lepiej znany jako śliwa afrykańska, to wiecznie zielone drzewo, którego dobroczynne właściwości na drogi moczowe znane były już rdzennym mieszkańcom. Aktywnymi składnikami ekstrahowanymi z kory są kwasy tłuszczowe, sterole, takie jak betasitosteryna, triterpeny oraz dwa alkohole, tetrakozanol i dokozanol.

Niedawno American Journal of Medicine opublikował zbiór wszystkich dostępnych wyników dotyczących 18 badań nad skutecznością Pygeum Africanum: dane potwierdziły, że ekstrakt warunkuje przywrócenie równowagi przepływu moczu i objawów podrażnienia u pacjenta z przerostem gruczołu krokowego.

Obwodowe działanie antyandrogenne jest podobne do działania Serenoa Repens, ponieważ wśród jego składników znajduje się betasitosterol, cząsteczka hamująca 5-alfa-reduktazę. Pentacykliczne triterpeny, działając na enzym 5-alfa-lipoksygenazę. Są prawdopodobnie odpowiedzialne za zmniejszenie produkcji leukotrienów, mediatorów stanu zapalnego w atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy.

Podsumowując, mechanizmy działania Pygeum Africanum obejmują:

 • Hamowanie 5-alfa-reduktazy.
 • Działanie antagonistyczne wobec receptorów obwodowych.
 • Działanie antyleukotrienowe (przeciwko astmie).

Ekstrakt Korzenia z Pokrzywy

Korzeń pokrzywy, suchy ekstrakt miareczkowany na poziomie 0,8% w beta-sitosterolu

Dzięki właściwościom moczopędnym i przeciwzapalnym korzeń pokrzywy jest szeroko stosowany w fitoterapii, jako naturalny środek w leczeniu niektórych patologii lub po prostu do utrzymania dobrego samopoczucia psychofizycznego.

W szczególności jego działanie moczopędne i przeciwzapalne przypisuje się liściom pokrzywy, a przede wszystkim zawartym w nich pochodnym kwasu kawowego. W kilku badaniach określono w jaki sposób ekstrakt z pokrzywy wywiera działanie przeciwzapalne poprzez różne mechanizmy: hamowanie syntezy leukotrienów przez enzym 5-lipoksygenazę i hamowanie produkcji zapalnych prostaglandyn poprzez szlak cyklooksygenazy.

Dlatego Korzeń Pokrzywy jest szczególnie odpowiedni:

 • Aby zmniejszyć poziom DHT, ponieważ hamuje enzym 5-alfa-reduktazę.
 • W leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego.
 • W hamowaniu enzymu aromatazy na poziomie prostaty.

Ekstrakt z Zielonej Herbaty

Suchy ekstrakt zielonej herbaty standaryzowany na zawartość 98% polifenoli i 40% EGCG

Przez kilka lat badano zieloną herbatę pod kątem jej wpływu na zdrowie i długowieczność różnych populacji, które regularnie spożywają ją w dużych ilościach.
W szczególności galusan epigalokatechiny (EGCG) jest katechiną, której różne badania przypisują główną rolę w korzystnym działaniu zielonej herbaty. Jego głównym działaniem jest wzmacnianie endogennych mechanizmów obronnych przeciwutleniaczy (katalazy, dysmutazy ponadtlenkowej i peroksydazy glutationowej), a tym samym zmniejszanie uszkodzeń komórkowych. Daje to korzystny wpływ na wszystkie tkanki.

Wśród niezliczonych korzyści EGCG jest w stanie hamować enzym 5-alfa reduktazy, głównie typu I, który jest uważany za podstawę nadmiernej produkcji łoju i wynikających z tego chorób skóry i włosów. To dlatego, że przekształca testosteron w DHT (dihydrotestosteron). Ponadto sama zielona herbata oddziałuje na ten proces poprzez zwiększenie poziomu SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe), co sprawia, że ​​testosteron jest niedostępny do przekształcenia w DHT.

Po drugie, katechiny wykazują silne działanie przeciwutleniające, zmniejszając powstawanie wolnych rodników i przeciwdziałając starzeniu się komórek. Jednocześnie to działanie przeciwutleniające ma również działanie przeciwnowotworowe i przeciwmiażdżycowe. W rzeczywistości kilka badań przeprowadzonych na ludziach wykazało, że spożywanie zielonej herbaty może zapobiegać niektórym formom raka, takim jak te związane z przewodem pokarmowym (żołądek, jelito cienkie, okrężnica, trzustka).

Zamiast tego niektóre badania in vitro podkreśliły jego działanie antymutagenne: z jednej strony możliwe jest hamowanie onkogenezy indukowanej przez związki chemiczne tytoniu; z drugiej strony zielona herbata może pomóc zmniejszyć peroksydację lipidów wywołaną ekspozycją na promienie UV, zmniejszając lub blokując powstawanie zmian skórnych i guzów.

Ponadto zielona herbata jest doskonałym sprzymierzeńcem serca. Liczne badania epidemiologiczne zbadały związek między spożywaniem herbaty a rozwojem chorób sercowo-naczyniowych, potwierdzając, że polifenole tej rośliny działają jako ochraniacze LDL, lipoprotein znanych jako zły cholesterol. Zmniejszając poziom cholesterolu, drastycznie zmniejsza się ryzyko zawału serca i chorób serca. Pod tym względem badanie przeprowadzone na 550 mężczyznach w średnim wieku, obserwowane przez 15 lat, wykazało, że dzienne spożycie co najmniej 30 mg polifenoli zmniejsza ryzyko zgonu z powodu choroby niedokrwiennej serca o 70%. Zamiast tego wyniki innego badania przeprowadzonego na 520 mężczyznach i kobietach wskazują, że spożywanie zielonej herbaty, zwłaszcza u mężczyzn, jest odwrotnie proporcjonalne do rozwoju miażdżycy tętnic wieńcowych.

Izoflawony Sojowe

Soja jest rośliną strączkową znaną od tysięcy lat i znaną z korzyści dla zdrowia i włosów. W szczególności jej nasiona zawierają wysoki procent białka (40%) z dużą ilością niezbędnych aminokwasów, witamin, węglowodanów, nienasyconych kwasów tłuszczowych i soli mineralnych.

Nasiona te zawierają również izoflawony, które działają jak fitoestrogeny: przeciwdziałają nadmiarowi testosteronu i estrogenu, zwiększając ilość SHBG. Daidzeina, fitoestrogen sojowy, jest przekształcana przez florę jelitową w jej najważniejszy metabolit: equol. Badania przeprowadzone na University of Colorado wykazały, że equol jest w stanie blokować działanie DHT poprzez zajęcie receptora.
Dlatego izoflawony sojowe są przydatne w walce z negatywnymi skutkami łysienia androgenowego i łagodnego przerostu prostaty

Likopen

Likopen jest karotenoidem najczęściej występującym w pomidorach i organizmie człowieka, a następnie beta-karotenem, luteiną i zeaksantyną. Organizm ludzki nie jest w stanie syntetyzować likopenu, dlatego może on być dostarczany wyłącznie z pożywieniem.

Ponad 80% likopenu znajdującego się w organizmie człowieka pochodzi ze spożycia pomidorów lub produktów z nich (pomidorów) pochodnych. Wykazano, że likopen zarówno aktywuje odpowiedź antyoksydacyjną organizmu ludzkiego poprzez SOD (dysmutazę ponadtlenkową), enzym o silnych właściwościach przeciwutleniających, jak i zmniejsza uszkodzenia DNA w komórkach plazmatycznych.

Jest stosowany w wielu preparatach suplementów prostaty, ponieważ wydaje się również dobrym inhibitorem 5-alfa-reduktazy.

Astaxantina - Astaksantyna

Astaksantyna

Ma znacząco korzystny wpływ na różne części naszego ciała:

 • Ośrodkowy układ nerwowy.
 • Choroby neurodegeneracyjne.
 • Choroby oczu i stawów.
 • Zaburzenia sercowo-naczyniowe.
 • Cukrzyca.
 • Ogólne stany zapalne.
 • Dysfunkcje układu odpornościowego.

Oprócz tego niektóre z ostatnich badań wykazały ważną aktywność hamującą enzym 5 alfa-reduktazy przez astaksantynę. Okazało się to przydatne w zmniejszaniu objawów przerostu prostaty iw walce z rakiem prostaty.

Ten sam związek, według powyższych badań, wydaje się zwiększać skuteczność ekstraktu Serenoa Repens w aktywności anty-DHT i dlatego prawdopodobnie jest również przydatny do stosowania w trychologii przeciwko łysieniu androgenowemu.

Beta-Sitosterol

Beta-sitosterol jest sterydem ekstrahowanym z Saw Palmetto (Serenoa Repens) i Pygeum Africanum (których jest głównym składnikiem aktywnym, jak również z Hypoxis Rooperi, innej rośliny o właściwościach anty-DHT).

Jest zdolny do jednoczesnego angażowania 5 alfa-reduktazy (typu I i typu II) oraz cytozolowych receptorów androgenowych, z którymi wiąże się dihydrotestosteron (będący przyczyną łysienia androgenowego) i inne androgeny.
Ponadto wiąże się z receptorami estrogenowymi na błonie komórkowej, aktywując je, ale jednocześnie działając antyestrogenowo, zapobiegając wiązaniu z prawdziwym estrogenem. Na poziomie mieszków włosowych ten rodzaj aktywacji może, poprzez aktywację błonowej cyklazy adenylowej, stymulować mitozy macierzy, przyczyniać się do utrzymania anagenu i optymalizacji fazy katagenowej.

Ekstrakt z Nasion Winogron

Winogrona, suchy ekstrakt miareczkowany na 95% w proantocyjanidynach

Oligomeryczne proantocyjanidyny (znane pod akronimem OPC) należą do rodziny bioflawonoidów, naturalnych substancji, które w ostatnich latach badań wykazały bardzo wysokie właściwości antyoksydacyjne i lecznicze.
OPC są unikalnym przykładem biologicznie aktywnych przeciwutleniaczy, sprawdzonych zarówno farmakologicznie, jak i klinicznie, o specyficznych wskazaniach w profilaktyce i terapii chorób układu krążenia.

Jeszcze bardziej zaskakujące są właściwości przeciwutleniające, które w niektórych badaniach wykazały, że są podobne do właściwości dwóch enzymów odpowiedzialnych za zwalczanie uszkodzeń oksydacyjnych, takich jak dysmutaza ponadtlenkowa i katalaza.
Ponadto stwierdzono, że silna siła "zmiatania" przeciwko wolnym rodnikom jest podstawą działania wazoprotekcyjnego. W rzeczywistości pomagają wzmocnić elastyczność i funkcjonalność łożyska naczyń włosowatych, powodując lepsze ukrwienie tkanek.
Ekstrakt z pestek winogron zawiera proantocyjany, procyjanidynę B2, flawonoidy, witaminy, pierwiastki śladowe.

L-cysteina

Jest to aminokwas siarkowy, który ma ogromne znaczenie w endogennej syntezie przydatków skóry, takich jak włosy, paznokcie i naskórek. Jest niezbędny w procesach keratynizacji, dlatego występuje obficie na powierzchni i zewnętrznej warstwie łuski włosa.

Badania naukowe na zwierzętach wykazały, że brak cystyny ​​skutkuje wyraźnym spadkiem produkcji sierści. Cysteina jest zatem stosowana do pobudzania wzrostu włosów i paznokci poprzez zwiększanie ich odporności.

Skład:

Serenoa repens (Serenoa repens W. Bartram Small, fructus), dry extract titrated to 45% in fatty acids; Pygeum africanum (Pygeum africanum Hook. f., cortex), dry extract titrated to 10% in phytosterols; Stinging Nettle (Urtica dioica L., radix) root, dry extract titrated to 0.8% in beta-sitosterol; Green Tea (Camellia sinensis L. Kuntze, folium), dry extract titrated to 98% in total polyphenols and to 40% in epigallocatechin gallate; Soya Isoflavones, titrated to 40%; Lycopene; Astaxanthin; L-Cysteine; Beta-Sitosterol; Grape (Vitis vinifera L., semen) seeds, dry extract titrated to 95% in proanthocyanidins; Sorbitol; Cellulose; Talc; Cutin; Magnesium Stearate.

Rekomendowane dzienne spożycie; 2 tabletki

Sposób użycia:

Zalecane spożycie: 2 tabletki Vitaminity DHT-Blocker dziennie, popijając dużą ilością wody. Tabletki można przyjmować o dowolnej porze dnia, z posiłkami lub między posiłkami.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Zobacz także:
 • Vitaminity Hair Booster Effluvium Regeneracja Wzrostu Włosów Suplement 120tabl.
  Szybki podgląd

  Vitaminity Hair Booster Effluvium Regeneracja Wzrostu Włosów Suplement 120tabl.

  275,00 zł

 • Vitaminity Anty DHT Bloker DHT-Blocker Suplement 120tabl.
  Szybki podgląd

  Vitaminity Anty DHT Bloker DHT-Blocker Suplement 120tabl.

  185,00 zł

 • Vitaminity Anti Grey Suplement Przeciw Siwieniu Włosów 120kaps.
  Szybki podgląd

  Vitaminity Anti Grey Suplement Przeciw Siwieniu Włosów 120kaps.

  119,00 zł

 • Vitaminity Anti Sebum, Regulacja Sebum Włosa Przeciwtrądzikowy Suplement 120kaps.
  Szybki podgląd

  Vitaminity Anti Sebum, Regulacja Sebum Włosa Przeciwtrądzikowy Suplement 120kaps.

  125,00 zł

 • Vitaminity Carb Blocker Zmniejsza Uczucie Głodu i Wchłanianie Weglowodanów Suplement 60tabl
  Szybki podgląd

  Vitaminity Carb Blocker Zmniejsza Uczucie Głodu i Wchłanianie Weglowodanów Suplement 60tabl

  125,00 zł

 • Vitaminity Przeciw Wypadaniu Włosów Anti-Sides Suplement 150kaps
  Szybki podgląd

  Vitaminity Przeciw Wypadaniu Włosów Anti-Sides Suplement 150kaps

  135,00 zł

 • Vitaminity Łysienie Androgenowe, Prostata Serenoa Repens 320mg Palma Sabałowa Suplement 180kaps
  Szybki podgląd

  Vitaminity Łysienie Androgenowe, Prostata Serenoa Repens 320mg Palma Sabałowa Suplement 180kaps

  275,00 zł

 • Vitaminity Łysienie Androgenowe, Prostata Serenoa Repens 320mg Palma Sabałowa Suplement 60kaps
  Szybki podgląd

  Vitaminity Łysienie Androgenowe, Prostata Serenoa Repens 320mg Palma Sabałowa Suplement 60kaps

  110,00 zł

 • Vitaminity Łysienie Androgenowe, Prostata Serenoa Repens 320mg Palma Sabałowa Suplement 10kaps
  Szybki podgląd

  Vitaminity Łysienie Androgenowe, Prostata Serenoa Repens 320mg Palma Sabałowa Suplement 10kaps

  27,00 zł

 • Vitaminity Przeciw Wypadaniu Włosów, Łysienie Androgenowe, Ajuga Reptans 500mg Suplement 60kaps
  Szybki podgląd

  Vitaminity Przeciw Wypadaniu Włosów, Łysienie Androgenowe, Ajuga Reptans 500mg Suplement 60kaps

  99,00 zł

 • Vitaminity Wygląd, Wzrost Wlosów, Apple Extract Hair Complex Suplement 60kaps
  Szybki podgląd

  Vitaminity Wygląd, Wzrost Wlosów, Apple Extract Hair Complex Suplement 60kaps

  109,00 zł

 • Vitaminity Lysienie, Wzrost Włosów, Serenoa Repens, Apple Extract Complex Suplement 60kaps
  Szybki podgląd

  Vitaminity Lysienie, Wzrost Włosów, Serenoa Repens, Apple Extract Complex Suplement 60kaps

  170,00 zł

 • Vitaminity Wyglad, Wzrost Włosów, Apple Extract Hair Complex PLUS Suplement 60kaps
  Szybki podgląd

  Vitaminity Wyglad, Wzrost Włosów, Apple Extract Hair Complex PLUS Suplement 60kaps

  135,00 zł

 • Vitaminity Ból Pain Killer Complex Pogromca Bólu Suplement 60kaps.
  Szybki podgląd

  Vitaminity Ból Pain Killer Complex Pogromca Bólu Suplement 60kaps.

  138,00 zł

 • Kmax DermaRoller System 0,30mm
  Szybki podgląd

  Kmax DermaRoller System 0,30mm

  112,00 zł

 • Kmax Terapia Stymulująca Wzrost Włosów Triaminodil Spray 100ml
  Szybki podgląd

  Kmax Terapia Stymulująca Wzrost Włosów Triaminodil Spray 100ml

  78,00 zł

 • Kmax Zestaw Terapia Wzrostu Włosów 250ml+100ml
  Szybki podgląd

  Kmax Zestaw Terapia Wzrostu Włosów 250ml+100ml

  140,00 zł 130,00 zł

 • Anty DHT Suplement Kmax Przeciw Łysieniu 3 miesiące
  Szybki podgląd

  Anty DHT Suplement Kmax Przeciw Łysieniu 3 miesiące

  135,00 zł

 • Kmax Peptydy Miedzi Porost Włosów Łysienie 2x100ml
  Szybki podgląd

  Kmax Peptydy Miedzi Porost Włosów Łysienie 2x100ml

  127,00 zł

 • Kmax Szampon Zwiększający Objętość Włosów Suchy 150ml
  Szybki podgląd

  Kmax Szampon Zwiększający Objętość Włosów Suchy 150ml

  44,00 zł

 • Kmax Optymalizator linii włosów do Mikrowłókien
  Szybki podgląd

  Kmax Optymalizator linii włosów do Mikrowłókien

  19,00 zł

 • Kmax Lakier do Utrwalania Mikrowłókien do Włosów 100ml
  Szybki podgląd

  Kmax Lakier do Utrwalania Mikrowłókien do Włosów 100ml

  44,00 zł

 • Kmax Lakier do Utrwalania Mikrowłókien do Włosów 250ml
  Szybki podgląd

  Kmax Lakier do Utrwalania Mikrowłókien do Włosów 250ml

  76,00 zł

 • Kmax Szampon Dający Dużą Objętość Włosom Volumizing 250ml
  Szybki podgląd

  Kmax Szampon Dający Dużą Objętość Włosom Volumizing 250ml

  50,00 zł 44,00 zł

 • Kmax Profesjonalny Aplikator do Mikrowłókien Zagęszczanie Włosów
  Szybki podgląd

  Kmax Profesjonalny Aplikator do Mikrowłókien Zagęszczanie Włosów

  64,90 zł

 • Kmax Peptydy Miedzi Stymulacja Porost Włosów Łysienie 100ml
  Szybki podgląd

  Kmax Peptydy Miedzi Stymulacja Porost Włosów Łysienie 100ml

  79,00 zł

 • Stymulująca Odżywka Tonik do Włosów 2w1 Bez Spłukiwania Kmax 100ml
  Szybki podgląd

  Stymulująca Odżywka Tonik do Włosów 2w1 Bez Spłukiwania Kmax 100ml

  53,00 zł

 • Kmax Szampon Dający Efekt Objętośći Włosów 100ml
  Szybki podgląd

  Kmax Szampon Dający Efekt Objętośći Włosów 100ml

  25,00 zł

 • Kmax Żel Mocno Zagęszczający Włosy z Keratyną Maskowanie Siwizny i Odrostów 200ml
  Szybki podgląd

  Kmax Żel Mocno Zagęszczający Włosy z Keratyną Maskowanie Siwizny i Odrostów 200ml

  95,00 zł 67,00 zł

 • Kmax Spray Maskujący Przerzedzenia Włosów Siwe Włosy 200ml
  Szybki podgląd

  Kmax Spray Maskujący Przerzedzenia Włosów Siwe Włosy 200ml

  99,00 zł

 • Kmax Szampon Stymulujący Wzrost Włosów na bazie Triaminodilu 250ml
  Szybki podgląd

  Kmax Szampon Stymulujący Wzrost Włosów na bazie Triaminodilu 250ml

  60,00 zł

 • Kmax Zestaw Maskowanie Łysiny i Siwych Włosów 100ml Zwiększanie Objętości Włosów 150ml
  Szybki podgląd

  Kmax Zestaw Maskowanie Łysiny i Siwych Włosów 100ml Zwiększanie Objętości Włosów 150ml

  95,00 zł

 • Kmax Mikrowłókna do Włosów 32g + Lakier do utrwalania 100ml
  Szybki podgląd

  Kmax Mikrowłókna do Włosów 32g + Lakier do utrwalania 100ml

  159,49 zł

 • Kmax Mikrowłókna do Włosów 15g + Lakier do utrwalania 100ml
  Szybki podgląd

  Kmax Mikrowłókna do Włosów 15g + Lakier do utrwalania 100ml

  114,50 zł 114,50 zł

 • Kmax Zestaw Proffesional Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna do Włosów 4 Produkty
  Szybki podgląd

  Kmax Zestaw Proffesional Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna do Włosów 4 Produkty

  234,00 zł

 • Kmax Zestaw Startowy Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna do Włosów 4 Produkty
  Szybki podgląd

  Kmax Zestaw Startowy Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna do Włosów 4 Produkty

  195,00 zł

 • Kmax Szampon Przeciwłupieżowy Remove 250ml
  Szybki podgląd

  Kmax Szampon Przeciwłupieżowy Remove 250ml

  75,00 zł

 • Kmax Zestaw Mega Refill 128g Mikrowłókna do Włosów Zagęszczanie Włosów 4 Produkty
  Szybki podgląd

  Kmax Zestaw Mega Refill 128g Mikrowłókna do Włosów Zagęszczanie Włosów 4 Produkty

  419,50 zł

 • Kmax Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna do Włosów Refill 64g
  Szybki podgląd

  Kmax Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna do Włosów Refill 64g

  229,00 zł 211,00 zł

 • Kmax Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna 32g
  Szybki podgląd

  Kmax Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna 32g

  132,00 zł 119,90 zł

 • Kmax Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna do Włosów 15g
  Szybki podgląd

  Kmax Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna do Włosów 15g

  82,00 zł 76,00 zł

 • Kmax Topical Shader Maskowanie Łysiny Zagęszczanie Włosów 35g
  Szybki podgląd

  Kmax Topical Shader Maskowanie Łysiny Zagęszczanie Włosów 35g

  125,00 zł 97,00 zł

 • Kmax Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna do Włosów 5g
  Szybki podgląd

  Kmax Zagęszczanie Włosów Mikrowłókna do Włosów 5g

  35,00 zł 30,00 zł

 • SP Men Refresh Tonic - tonik odświeżający skórę głowy 125ml
  Szybki podgląd

  SP Men Refresh Tonic - tonik odświeżający skórę głowy 125ml

  55,00 zł

 • SP Men Sensitive - kojący tonik do wrażliwej skóry głowy 125ml
  Szybki podgląd

  SP Men Sensitive - kojący tonik do wrażliwej skóry głowy 125ml

  59,00 zł

 • Ekstrakt z łożysk placenta Ronney Hair Ampoules 12szt
  Szybki podgląd

  Ekstrakt z łożysk placenta Ronney Hair Ampoules 12szt

  25,00 zł

 • AMERICAN CREW-FORTIFYING SHAMPOO SZAMPON DO WŁOSÓW 250 ML
  Szybki podgląd

  AMERICAN CREW-FORTIFYING SHAMPOO SZAMPON DO WŁOSÓW 250 ML

  49,00 zł

 • Ronney Ampułki Przeciw Wypadaniu Włosów z balsamem kwaiatowym 12x10ml
  Szybki podgląd

  Ronney Ampułki Przeciw Wypadaniu Włosów z balsamem kwaiatowym 12x10ml

  25,00 zł

 • Konopka Serum Przeciw Wypadaniu Włosów Dr.Konopka 20ml
  Szybki podgląd

  Konopka Serum Przeciw Wypadaniu Włosów Dr.Konopka 20ml

  21,50 zł

 • Szampon Babuszka Agafia przeciw wypadaniu włosów 550ml
  Szybki podgląd

  Szampon Babuszka Agafia przeciw wypadaniu włosów 550ml

  14,99 zł

 • FOCUS Szampon + Odżywka 2x350ml , pobudza włosy do wzrostu
  Szybki podgląd

  FOCUS Szampon + Odżywka 2x350ml , pobudza włosy do wzrostu

  109,90 zł

 • Renee Blanche Serum Zagęszczające Zarost Brody Density Serum 50ml
  Szybki podgląd

  Renee Blanche Serum Zagęszczające Zarost Brody Density Serum 50ml

  44,00 zł

 • Dandy Serum Zapobiegające Wypadaniu Włosów 150ml Hair Fall
  Szybki podgląd

  Dandy Serum Zapobiegające Wypadaniu Włosów 150ml Hair Fall

  82,50 zł

 • Alopel Terapia na Wypadanie Włosów Pianka 100ml Catalysis
  Szybki podgląd

  Alopel Terapia na Wypadanie Włosów Pianka 100ml Catalysis

  169,00 zł

 • Banfi Hajszesz LADY Wcierka Porost i Wypadanie Włosów 250ml
  Szybki podgląd

  Banfi Hajszesz LADY Wcierka Porost i Wypadanie Włosów 250ml

  24,90 zł

 • Foligain Triple Action Trioxidil 10% Lotion Przeciw Wypadaniu Włosów i Cienkim Włosom u Kobiet 59ml
  Szybki podgląd

  Foligain Triple Action Trioxidil 10% Lotion Przeciw Wypadaniu Włosów i Cienkim Włosom u Kobiet 59ml

  144,00 zł

 • Ampułki Wzmacniające Przeciw Wypadaniu Włosów Equilibra 10x8ml Kuracja
  Szybki podgląd

  Ampułki Wzmacniające Przeciw Wypadaniu Włosów Equilibra 10x8ml Kuracja

  46,00 zł

 • Foligain Szampon na Porost Włosów 2% Trioxidil, Przeciw Wypadaniu Włosów dla Mężczyzn 236ml
  Szybki podgląd

  Foligain Szampon na Porost Włosów 2% Trioxidil, Przeciw Wypadaniu Włosów dla Mężczyzn 236ml

  126,99 zł

 • Foligain Serum na Porost Wzrost Brody i Wąsów z 7% Myoxil USA 15ml
  Szybki podgląd

  Foligain Serum na Porost Wzrost Brody i Wąsów z 7% Myoxil USA 15ml

  115,00 zł

 • American Crew Anti-Hair Loss Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów 250ml
  Szybki podgląd

  American Crew Anti-Hair Loss Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów 250ml

  49,00 zł

 • Equilibra Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów 300ml
  Szybki podgląd

  Equilibra Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów 300ml

  25,00 zł

 • Apteczka Agafii Ziołowe Serum na Porost Włosów 150ml
  Szybki podgląd

  Apteczka Agafii Ziołowe Serum na Porost Włosów 150ml

  29,90 zł

 • Foligain Triple Action 10% Trioxidil kuracja przeciw wypadaniu włosów, łysieniu dla Mężczyzn 59ml
  Szybki podgląd

  Foligain Triple Action 10% Trioxidil kuracja przeciw wypadaniu włosów, łysieniu dla Mężczyzn 59ml

  149,90 zł

 • Foligain Trial Set Woman zestaw przeciw wypadaniu włosów stymulujący wzrost dla Kobiet 3 produkty
  Szybki podgląd

  Foligain Trial Set Woman zestaw przeciw wypadaniu włosów stymulujący wzrost dla Kobiet 3 produkty

  165,00 zł

 • Banfi Hajszesz Wcierka Klasyczna Porost i Wypadanie Włosów 250ml
  Szybki podgląd

  Banfi Hajszesz Wcierka Klasyczna Porost i Wypadanie Włosów 250ml

  25,90 zł

 • Banfi Bojtorjan Hajszesz Wcierka Wypadanie Porost Włosów Łopian 250ml
  Szybki podgląd

  Banfi Bojtorjan Hajszesz Wcierka Wypadanie Porost Włosów Łopian 250ml

  24,90 zł

 • Revivogen™ Bio-Cleansing Szampon 360ml
  Szybki podgląd

  Revivogen™ Bio-Cleansing Szampon 360ml

  93,00 zł

 • Banfi Csalan Hajszesz Wcierka Wypadanie Porost Włosów Pokrzywa 250ml
  Szybki podgląd

  Banfi Csalan Hajszesz Wcierka Wypadanie Porost Włosów Pokrzywa 250ml

  24,90 zł

 • Foligain Szampon na Porost Włosów 2% Trioxidil, Przeciw Wypadaniu Włosów dla Mężczyzn 473ml
  Szybki podgląd

  Foligain Szampon na Porost Włosów 2% Trioxidil, Przeciw Wypadaniu Włosów dla Mężczyzn 473ml

  225,00 zł

 • Kapilab szampon zapobiegający wypadaniu włosów + stymulacja 360ml
  Szybki podgląd

  Kapilab szampon zapobiegający wypadaniu włosów + stymulacja 360ml

  63,99 zł

 • Foligain Anty DHT Bloker Serum Przeciw Wypadającym Włosom Blocker z 12% Trichogen 59ml
  Szybki podgląd

  Foligain Anty DHT Bloker Serum Przeciw Wypadającym Włosom Blocker z 12% Trichogen 59ml

  154,00 zł

 • Revivogen Scalp Therapy 3x60ml Porost Włosów (na 3 miesiące)
  Szybki podgląd

  Revivogen Scalp Therapy 3x60ml Porost Włosów (na 3 miesiące)

  335,00 zł

 • Foligain Zestaw Przeciw Wypadaniu Włosów dla Mężczyzn; Szampon, Lotion Trioxidil, Odżywka
  Szybki podgląd

  Foligain Zestaw Przeciw Wypadaniu Włosów dla Mężczyzn; Szampon, Lotion Trioxidil, Odżywka

  162,00 zł

 • Foligain Suplement Przeciw Wypadaniu Włosów, Cienkim Włosom - 60 kapsułek
  Szybki podgląd

  Foligain Suplement Przeciw Wypadaniu Włosów, Cienkim Włosom - 60 kapsułek

  109,99 zł

 • Revivogen Scalp Therapy 1x60ml Porost Włosów Łysienie
  Szybki podgląd

  Revivogen Scalp Therapy 1x60ml Porost Włosów Łysienie

  140,00 zł

 • Kapilab odżywka zapobiegająca wypadaniu włosów + zagęszczanie 360ml
  Szybki podgląd

  Kapilab odżywka zapobiegająca wypadaniu włosów + zagęszczanie 360ml

  63,99 zł

 • Foligain Odżywka o Potrójnym Działaniu, Wspomaga Porost Włosów Wypadanie, dla Mężczyzn 473ml
  Szybki podgląd

  Foligain Odżywka o Potrójnym Działaniu, Wspomaga Porost Włosów Wypadanie, dla Mężczyzn 473ml

  225,00 zł

 • Foligain Szampon dla Kobiet z Trioxidil 2% Stymulacja Porost Włosów, Przeciw Wypadaniu 236ml
  Szybki podgląd

  Foligain Szampon dla Kobiet z Trioxidil 2% Stymulacja Porost Włosów, Przeciw Wypadaniu 236ml

  125,00 zł

 • Foligain Odżywka o Potrójnym Działaniu, Wspomaga Porost Włosów Wypadanie, dla Mężczyzn 236ml
  Szybki podgląd

  Foligain Odżywka o Potrójnym Działaniu, Wspomaga Porost Włosów Wypadanie, dla Mężczyzn 236ml

  125,00 zł

 • Zestaw Foligain Przeciw Wypadaniu Włosów, Wspomaga Porost Włosów Odżywka 236ml + Szampon 236ml
  Szybki podgląd

  Zestaw Foligain Przeciw Wypadaniu Włosów, Wspomaga Porost Włosów Odżywka 236ml + Szampon 236ml

  242,00 zł

 • Foligain Suplement Przeciw Wypadaniu Włosów Hair Loss 120kapsułek
  Szybki podgląd

  Foligain Suplement Przeciw Wypadaniu Włosów Hair Loss 120kapsułek

  165,00 zł

 • Foligain Roller Łysienie, Porost Włosów, Masaż Skóry Głowy, 540 Igieł Tytanowych
  Szybki podgląd

  Foligain Roller Łysienie, Porost Włosów, Masaż Skóry Głowy, 540 Igieł Tytanowych

  99,00 zł

 • Revivogen™ Thickening Conditioner Odżywka 360ml
  Szybki podgląd

  Revivogen™ Thickening Conditioner Odżywka 360ml

  93,00 zł

 • Balsam Stymulujący Wzrost Włosów w Spray-u Anty DHT
  Szybki podgląd

  Balsam Stymulujący Wzrost Włosów w Spray-u Anty DHT

  75,00 zł

 • Foligain Odżywka dla Kobiet Stymuluje Porost Włosów, Przeciw Wypadaniu 236ml Triple Action
  Szybki podgląd

  Foligain Odżywka dla Kobiet Stymuluje Porost Włosów, Przeciw Wypadaniu 236ml Triple Action

  119,50 zł

 • Alopel Szampon przeciw Wypadaniu Włosów dla Kobiet i Mężczyzn 150ml
  Szybki podgląd

  Alopel Szampon przeciw Wypadaniu Włosów dla Kobiet i Mężczyzn 150ml

  120,00 zł

 • Foligain Odżywka dla Kobiet Stymuluje Porost Włosów, Przeciw Wypadaniu 473ml Triple Action
  Szybki podgląd

  Foligain Odżywka dla Kobiet Stymuluje Porost Włosów, Przeciw Wypadaniu 473ml Triple Action

  220,00 zł

 • Foligain Szampon dla Kobiet z Trioxidil 2% Stymulacja Porost Włosów, Przeciw Wypadaniu 473ml
  Szybki podgląd

  Foligain Szampon dla Kobiet z Trioxidil 2% Stymulacja Porost Włosów, Przeciw Wypadaniu 473ml

  225,00 zł

 • Barbieri Italiani Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów, Energetyzujący 250ml
  Szybki podgląd

  Barbieri Italiani Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów, Energetyzujący 250ml

  82,00 zł

 • Placenta Placo z Pantenolem Porost Włosów Ampułki 12x10ml
  Szybki podgląd

  Placenta Placo z Pantenolem Porost Włosów Ampułki 12x10ml

  22,50 zł

 • KALLOS KJMN HAIR PRO-TOX Maska 500ml
  Szybki podgląd

  KALLOS KJMN HAIR PRO-TOX Maska 500ml

  16,99 zł

 • Neba Mydło w Piance do Tatuażu Łagodząco Oczyszczające 200ml
  Szybki podgląd

  Neba Mydło w Piance do Tatuażu Łagodząco Oczyszczające 200ml

  38,00 zł

 • Banfi Szampon Oczyszczanie Herbaria Sampon 250ml
  Szybki podgląd

  Banfi Szampon Oczyszczanie Herbaria Sampon 250ml

  24,90 zł

 • Placenta Vitae Ekstrakt zPlacenty z Pantenolem 12x10ml Made in Italy
  Szybki podgląd

  Placenta Vitae Ekstrakt zPlacenty z Pantenolem 12x10ml Made in Italy

  43,00 zł

 • Intensywna Kuracja Przeciw Wypadaniu Włosów Placenta Vitae 150ml - Made in Italy
  Szybki podgląd

  Intensywna Kuracja Przeciw Wypadaniu Włosów Placenta Vitae 150ml - Made in Italy

  50,00 zł

 • Maska Regenerująca Przeciw Wypadaniu Włosów Placenta + Pantenol 250ml - Made in Italy
  Szybki podgląd

  Maska Regenerująca Przeciw Wypadaniu Włosów Placenta + Pantenol 250ml - Made in Italy

  44,00 zł

 • Nawilżające Serum Nanoil z Wit. C - 50 ml
  Szybki podgląd

  Nawilżające Serum Nanoil z Wit. C - 50 ml

  86,50 zł

 • Nanoil Hair Mask Keratin Maska do Włosów z Keratyną 300ml
  Szybki podgląd

  Nanoil Hair Mask Keratin Maska do Włosów z Keratyną 300ml

  53,00 zł

 • Nanoil Serum do Cery Naczynkowej Anti-Redness 50ml
  Szybki podgląd

  Nanoil Serum do Cery Naczynkowej Anti-Redness 50ml

  86,50 zł

 • Szampon Fioletowy do Wlosów Blond, Siwe Włosy, Przeciw Wypadaniu, Placenta 250ml - Made in Italy
  Szybki podgląd

  Szampon Fioletowy do Wlosów Blond, Siwe Włosy, Przeciw Wypadaniu, Placenta 250ml - Made in Italy

  37,00 zł

 • Placenta Vitae Szampon do Łamliwych Włosów z Keratyną 250ml
  Szybki podgląd

  Placenta Vitae Szampon do Łamliwych Włosów z Keratyną 250ml

  44,00 zł

 • Placenta Vitae Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów z Pantenolem 250ml - Made in Italy
  Szybki podgląd

  Placenta Vitae Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów z Pantenolem 250ml - Made in Italy

  40,00 zł

 • Placenta Vitae Odżywka Przeciw Wypadaniu Włosów z Pantenolem 250ml - Made in Italy
  Szybki podgląd

  Placenta Vitae Odżywka Przeciw Wypadaniu Włosów z Pantenolem 250ml - Made in Italy

  40,00 zł

 • Placenta Xivitae Ekstrakt Placenty Roślinnej Wypadanie Włosów 10x10ml Made in Italy
  Szybki podgląd

  Placenta Xivitae Ekstrakt Placenty Roślinnej Wypadanie Włosów 10x10ml Made in Italy

  49,00 zł

 • Nanoil Serum do Twarzy z Retinolem Retinol wit.A 50ml
  Szybki podgląd

  Nanoil Serum do Twarzy z Retinolem Retinol wit.A 50ml

  86,50 zł

 • Krem do Włosów Wielozadaniowy w Spray-u Regeneracja Placenta Xivitae 150ml Made in Italy
  Szybki podgląd

  Krem do Włosów Wielozadaniowy w Spray-u Regeneracja Placenta Xivitae 150ml Made in Italy

  45,00 zł

 • Eliksir Serum Placenta Wygładzający Kompleks 5 Olejków Roslinnych Xivitae 50ml Made in Italy
  Szybki podgląd

  Eliksir Serum Placenta Wygładzający Kompleks 5 Olejków Roslinnych Xivitae 50ml Made in Italy

  55,00 zł

 • Szampon Stymulujący Przeciw Wypadaniu Włosów Placenta Xivitae 250ml Made in Italy
  Szybki podgląd

  Szampon Stymulujący Przeciw Wypadaniu Włosów Placenta Xivitae 250ml Made in Italy

  46,00 zł

 • Odżywka Stymulująca Przeciw Wypadaniu Wlosów Placenta Xivitae 250ml Made in Italy
  Szybki podgląd

  Odżywka Stymulująca Przeciw Wypadaniu Wlosów Placenta Xivitae 250ml Made in Italy

  46,00 zł

 • GR7 Suplement Complex Hair Support Wlosy GR-7 60kaps.
  Szybki podgląd

  GR7 Suplement Complex Hair Support Wlosy GR-7 60kaps.

  123,00 zł

 • GR7 Suplement Complex Hair Support Wlosy 2xGR-7 60kaps.
  Szybki podgląd

  GR7 Suplement Complex Hair Support Wlosy 2xGR-7 60kaps.

  206,00 zł

 • GR7 Suplement Complex Hair Support Wlosy 3xGR-7 60kaps.
  Szybki podgląd

  GR7 Suplement Complex Hair Support Wlosy 3xGR-7 60kaps.

  285,00 zł

 • GR7 Wcierka Przeciw Wypadaniu Włosów 150ml
  Szybki podgląd

  GR7 Wcierka Przeciw Wypadaniu Włosów 150ml

  129,00 zł

 • GR7 Wcierka Przeciw Wypadaniu Włosów 2x150ml
  Szybki podgląd

  GR7 Wcierka Przeciw Wypadaniu Włosów 2x150ml

  215,00 zł

 • GR7 Wcierka Przeciw Wypadaniu Włosów 3x150ml
  Szybki podgląd

  GR7 Wcierka Przeciw Wypadaniu Włosów 3x150ml

  295,00 zł

 • GR7 Kuracja Zestaw Zdrowe Włosy Wcierka 150ml + Suplement 60kaps.
  Szybki podgląd

  GR7 Kuracja Zestaw Zdrowe Włosy Wcierka 150ml + Suplement 60kaps.

  210,00 zł

 • GR7 Kuracja Przeciw Wypadaniu Włosów Szampon 250ml + Wcierka 150ml + Suplement 60kaps.
  Szybki podgląd

  GR7 Kuracja Przeciw Wypadaniu Włosów Szampon 250ml + Wcierka 150ml + Suplement 60kaps.

  274,00 zł

Just for Men - Efekt

Działanie Focus - FILM

Działanie Kmax - FILM

Działanie Mikrowłókien
Bezpieczne Zakupy
Powiadomienia

Vitaminity Anty DHT Bloker DHT-Blocker Suplement 120tabl.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Akceptuję